bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

O NAS

Kim jesteśmy?

Mennica Inwestorów powstała w odpowiedzi na potrzeby wszystkich tych, którzy poszukiwali bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności. Projekt Mennicy Inwestorów to nie tylko biznes, lecz idea. Jako weterani rynku złota wiemy, jak ważne jest przekazywanie wiedzy dotyczącej zarówno samego procesu inwestowania, jak i weryfikacji produktów. Dlatego naszą misją jest stworzenie społeczności inwestorów, którzy niezależnie od sytuacji rynkowej i geopolitycznej, czują się spokojnie i pewnie.

Co robimy?

Zajmujemy się skupem i sprzedażą złota inwestycyjnego. Dostępne w naszej ofercie produkty pochodzą z najbardziej znanych i renomowanych Mennic należących do LBMA.

Co nas wyróżnia?

Mennicę Inwestorów tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Trzonem projektu jest Łukasz Kluska, seryjny przedsiębiorca, pasjonat złota jako pieniądza ostatecznego i syn Romana Kluski, założyciela firmy Optimus S.A., oraz Jacek Jakubiuk, który z rynkiem metali szlachetnych jest związany od ponad 10 lat. To autor książki "Otoczony Przez Oszustów", będącej praktycznym poradnikiem inwestycji w złoto. W jej treści znajdziecie liczne porady dotyczące weryfikacji produktów inwestycyjnych. Teorię, którą tam znajdziecie, możecie w praktyce zgłębić w naszych oddziałach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium