bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sztabki złota 5g

Sztabka Złota 5G Sztabka Złota 5G
Cena:

1 614,34 zł

szt.
zobacz więcej

Sztabki złota 5g – zabezpieczenie środków finansowych

Nie bez powodu złoto określa się mianem królewskiego kruszcu – od wieków jest cenione ze względu na to, że utrzymuje swoją wartość, czego niestety nie można powiedzieć na przykład o walutach, akcjach czy różnego rodzaju produktach finansowych. Nasza mennica uczciwość stawia zawsze na pierwszym miejscu – dlatego nie będziemy w tym momencie zapewniać o tym, że zakup złota przyniesie zwielokrotnienie kapitału. Jeżeli mielibyśmy posługiwać się wyłącznie suchymi faktami, to tak zapewne kiedyś się stanie, bo na przestrzeni wieków wartość złota stale rośnie. W węższym ujęciu czasowym warto jednak podkreślić inną zaletę lokowania kapitału w złocie – bezpieczeństwo. Nie bez powodu inwestorzy skupują złoto w obliczu światowych kryzysów oraz unikają zakupu walut o niepewnym, chwiejnym kursie. To dlatego, że kurs złota jest trwalszy i mniej podatny na wahania rynkowe od kursu walut. Mówiąc dosadniej, każda waluta kiedyś upadnie, a złoto dalej będzie stanowiło wartość, niezależnie od sytuacji geopolitycznej na świecie. Postaw na bezpieczeństwo i ulokuj część środków w złocie – w tej kategorii znajdziesz sztabki złota 5g wykonane przez naszą mennicę!

Sztabki złota 5g dla początkujących inwestorów

Zakup sztabki złota 5g to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z inwestowaniem w metale szlachetne. Koszt takiej inwestycji jest stosunkowo nieduży – nie powinien więc nadto nadwyrężyć Twojego budżetu. Warto jednak podkreślić, że nie zaleca się lokowania wszystkich dostępnych środków złocie. Świadome zarządzenie budżetem polega na podziale dostępnych środków na portfele, a sztabka złota może być jednym z nich. Wśród produktów oferowanych przez naszą mennicę znajdziesz również inne małe sztabki złota – na przykład o gramaturze 2g. Warto więc przemyśleć decyzję o zakupie złota i dopasować gramaturę kupowanej sztabki złota do swoich możliwości.

Przechowywanie sztabki złota 5g – w sejfie czy w skrytce bankowej?

W prywatnym sejfie a może w skrytce bankowej – gdzie lepiej przechowywać zakupione sztabki złota 5g? Jeżeli planujesz przechowywać złoto w skrytce bankowej, to weź pod uwagę to, że koszt utrzymania takiej skrytki może wynieść nawet kilkaset złotych rocznie. A koszt przechowywania złota w sejfie? Cóż, jeżeli jest to sejf domowy, to jego montaż jest jedynym wydatkiem, jaki poniesiesz. Dla osób, które postanowią przechowywać złoto w domu, mamy jedną cenną jak złoto radę – o przechowywanych sztabkach nie informujmy osób postronnych. Taki sejf powinien zostać zainstalowany w niedostępnym i znanym tylko Tobie miejscu.

Certyfikowane sztabki złota 5g

Nasza mennica sprzedaje wyłącznie sztabki złota 5g z certyfikatem. Dlatego nasz klient ma zawsze pewność, że zakupiona u nas sztabka złota 5g zawiera dokładnie 5g złotego kruszcu. Zawartość tę można zweryfikować w jakimkolwiek niezależnym zakładzie złotniczym. Pozostajemy otwarci na wszelkie pytania związane z zakupem sztabek z metali szlachetnych w naszej mennicy – zapraszamy więc do kontaktu z naszym działem obsługi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium