bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sztabki złota dzielone

Sztabka złota dzielona na części – czy to dobra inwestycja?

Nie pieniądz, a uczciwość jest kluczową wartością w naszej branży, dlatego jako uczciwi sprzedawcy nie mamy zamiaru nikogo namawiać na realizację inwestycji w złoty kruszec czy w jakikolwiek sposób przekonywać o jej rentowności. Warto jednak podkreślić, że każda decyzja inwestycyjna powinna być poparta danymi – jak wyglądają one w przypadku złota? Złoto, zwane również królewskim kruszcem od wieków zyskuje na wartości. Wartość ta rośnie raz wolniej, a raz szybciej, jednak kurs ten jest stały. Co leży u podłoża tego trendu? Z pewnością jednym z kluczowych czynników było niegdyś to, że przez wieki złoto było wykorzystywane jako zamiennik walut. Dziś, kiedy kurs walut i złota został ostatecznie rozdzielony, kruszec ten nadal utrzymuje swój kurs – dzieje się tak dlatego, że złoto w dalszym ciągu jest synonimem stabilności. Istnieje powszechne przekonanie, kapitał ulokowany w złocie jest odporniejszy na wahania rynkowe – to dlatego, że kurs złota jest stabilniejszy nawet od kursu tak twardych walut. Sztabka złota dzielona na części to produkt inwestycyjny dający możliwość przeniesienia części kapitału w złoty kruszec – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sztabki złota dzielone jak tabliczka czekolady

W tej kategorii prezentujemy sztabki złota dzielone na mniejsze części – to idealne rozwiązanie dla osób, które często relokują swój kapitał. Teraz nie musisz sprzedawać całej sztabki – wystarczy odłamać jej część. Zarówno gramatura całej sztabki jak i jej części jest podana w dokumentacji sztabki – każda odznaczona część sztabki ma dokładnie taką samą gramaturę, zawiera więc dokładnie taką samą ilość złotego kruszcu.

Certyfikowana sztabka złota dzielona na części

Każda sztabka złota dzielona, jaką znajdziesz w naszej ofercie, ma przydzielony unikalny numer seryjny, a jej oryginalność jest potwierdzona certyfikatem. Zachęcamy jednak do weryfikacji oryginalności naszych sztabek – możesz jej dokonać w dowolnym zakładzie złotniczym.

Gdzie przechowywać sztabki złota dzielone?

Po pierwsze, o zakupie złota inwestycyjnego informuj wyłącznie najbardziej zaufane osoby – jeżeli chodzi o miejsce jego przechowywania, to również informację tę zachowaj wyłącznie dla siebie bądź najbliższych. Sztabki złota dzielone możesz przechowywać zarówno w domu, jak i skrytce bankowej. Na pewno, dobrym pomysłem nie jest przechowywanie zakupionego złota na biurku czy w innym miejscu widocznym dla osób postronnych. W tym miejscu warto dodać, że jako Mennica Inwestorów gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium