bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sztabki złota dzielone 50g

50 X 1G Sztabka Złota Combibar 50 X 1G Sztabka Złota Combibar
Producent: Valcambi
Cena:

16 214,33 zł

szt.
zobacz więcej

Sztabki złota dzielone 50g – zabezpieczenie kapitału

Jak bardzo opłaca się inwestować w złoto? Niestety, na to pytanie nie odpowiemy wprost, ponieważ każdy inwestor powinien sobie na nie odpowiedzieć samodzielnie – to od Ciebie zależy, jak rozdysponowujesz swój kapitał finansowy. Przy podejmowaniu decyzji o inwestycji warto jednak opierać się na danych – a te dla złota są bardzo korzystne. Królewski kruszec od zawsze był symbolem stabilności i pewności – wartość złota rośnie powoli, ale stopniowo. Jego kurs jest odporny na spadki kursu walut wywołane inflacją. Jest również odporny na wydarzenia geopolityczne – nie bez powodu, w dobie światowych kryzysów doświadczeni inwestorzy lokują swoje środki właśnie w zlocie. Sztabki złota 50 g dzielone, które znajdziesz w tej kategorii, mogą więc pomóc Ci zabezpieczyć środki finansowe w trudnych czasach – wszystkie je znajdziesz właśnie w tej kategorii!

Sztabki złota dzielone 50g na 1-gramowe sztabki

Czym właściwie są sztabki złota dzielone 50g? To sztabki przypominające nieco tabliczkę czekolady – możemy przechowywać je w całości, bądź podzielić na mniejsze fragmenty. Takie rozwiązanie sprawdza się w momencie, w którym chcemy relokować część zainwestowanego kapitału, nie rezygnując jednak w pełni z inwestycji w złoty kruszec. W takim przypadku wystarczy odłamać tyle mniejszych elementów sztabki, ile chcemy spieniężyć a resztę pozostawić – nie musimy więc ponownie wymieniać całej sztabki na pieniądze, a potem kupować kolejnej, mniejszej, aby uwolnić część środków finansowych.

Gdzie przechowywać sztabki złota dzielone 50g

Jak przechowywać sztabki złota dzielone 50g? Po pierwsze z bezpiecznym miejscu – może być to na przykład domowy sejf czy skrytka, jak również bankowa skrytka depozytowa. Przy wyborze trzeciej z wybranych opcji pamiętaj jednak, że roczny koszt utrzymania skrytki w banku wynosi się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Warto więc uwzględnić tę kwotę przy ocenie rentowności zakupu sztabki złota.

Ile dokładnie złota zawierają sztabki złota dzielone 50g?

To pytanie często zadawane przez początkujących inwestorów, dlatego śpieszymy z odpowiedzią. Oferujemy wyłącznie oryginalne sztabki złota wytworzone w renomowanych mennicach. Każda z nich posiada indywidualny numer seryjny i certyfikat, który świadczy o tym, że zawartość złota w takiej sztabce jest dokładnie taka, jak podana w opisie. Dlatego wszystkie oferowane przez nas sztabki złota 5 g zawierają dokładnie 5g złota a sztabki złota dzielone 50g zawierają nie mniej nie więcej a właśnie 50 gram złota. Oryginalność kupowanego złota warto zawsze potwierdzić w niezależnym zakładzie złotniczym – jesteśmy pewni oryginalności oferowanych sztabek, dlatego gorąco zachęcamy do wykonania takiego testu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium