bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sztabki złota 50g

Sztabka Złota 50G Sztabka Złota 50G
Cena:

16 021,17 zł

szt.
zobacz więcej

Certyfikowane sztabki złota 50 g

To fakt – zakup sztabki złota wiąże się z niemałym ryzykiem. Dlatego złota, czy srebra inwestycyjnego nie powinno się nigdy kupować w niepewnym miejscu. Oryginalna sztabka złota powinna mieć wytłoczony unikalny numer seryjny oraz być dostarczona z certyfikatem świadczącym o zawartości złotego kruszcu o tym, w której mennicy została wyprodukowana. Dokładnie takie sztabki oferujemy w Mennicy Inwestorów. Oryginalność oferowanych przez nas produktów można zweryfikować w dowolnym niezależnym zakładzie złotniczym. Bardzo dziękujemy Państwu za udzielone nam zaufanie i wybór Mennicy Inwestorów jako miejsca zakupu sztabki. W tej kategorii prezentujemy certyfikowane sztabki złota 50 g – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ile złota mają w sobie sztabki złota 50 g?

Ile gram złota jest w sztabce złota? To proste z pozoru pytanie jest często zadawane przez osoby, które nie mają dużego doświadczenia w inwestowaniu w kruszce. Cóż, złoto ozdobne występuje w postaci różnych stopów, a jego zawartość w danym pierścionku czy bransoletce jest potwierdzona próbą, której oznaczenie znajdziemy zawsze na takiej biżuterii. Jeżeli natomiast mowa o złocie inwestycyjnym, to jego zawartość jest zawsze adekwatna do wagi danej monety czy sztabki. W Mennicy inwestorów oferujemy wyłącznie złoto inwestycyjne – dlatego wszystkie kupione u nas sztabki złota 50 g zawierają w sobie dokładnie taką gramaturę złotego kruszcu.

Czy zakup sztabek złota 50 g jest dobrą inwestycją?

Nie chcemy w tym momencie bawić się we wróżbitów i zapewniać Państwa o tym, że zakup sztabek złota 50 g w Mennicy Inwestorów jest inwestycją, która przyniesie wysoką stopę zwrotu w najbliższych latach. Nie potwierdzi tego również żaden poważny doradca finansowy, ponieważ wysoka stopa zwrotu jest dla każdego kwestią względną. Zakup sztabek złota warto potraktować nie tyle jako inwestycję, lecz jako zabezpieczenie środków przed zawirowaniami na rynkach finansowych. Dane z ostatnich dekad jasno wskazują, że złoto jest na nie odporniejsze – dlatego wymiana pieniędzy na złoto chroni środki finansowe przed utratą wartości a ewentualny wzrost ceny złota po zakupie, można potraktować jako dodatkowy bonus.

Gdzie przechowywać sztabki złota 50 g?

W jakim miejscu najlepiej przechowywać sztabki złota 50 g? Odpowiedź jest prosta – sekretnym i niedostępnym nawet dla najbliższych osób. Może być to na przykład sejf domowy lub skrytka. Alternatywą dla składowania złota w domu może być złożenie sztabek w skrytce bankowej. Warto jednak nadmienić, że koszt rocznego wynajmu takiej skrytki wynosi od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Z tego też powodu, na to rozwiązanie decydują się przede wszystkim osoby, które składują w składują w takiej skrytce duże sztabki złota o wysokiej gramaturze, bądź większe ilości mniejszych sztabek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium