bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sztabki złota 500g

Sztabka Złota 500G Sztabka Złota 500G
Cena:

154 288,61 zł

szt.
zobacz więcej

Sztabki złota 500 g – zainwestuj swoje oszczędności pewnie i bezpiecznie

Inwestycja w złoto to pewna i bezpieczna lokata Twoich pieniędzy, której nie zagrozi kryzys gospodarczy, kryzys na giełdzie czy inflacja. Jeśli Twoje oszczędności stale rosną, a Ty martwisz się o ich bezpieczeństwo lub spadek wartości, warto zainteresować się stabilną lokatą swojego kapitału, jaką jest właśnie złoto. W ofercie naszej Mennicy Inwestorów znajdziesz sztabki złota 500 g, a także złoto o inne gramaturze, dzięki czemu swobodnie możesz dobrać je do wysokości Twoich oszczędności. Sprawdź naszą stronę i zapoznaj się z naszą złotą ofertą, która zabezpieczy Twoje finanse.

Sztabki złota 500 g – w jakiej wielkości sztabki najlepiej inwestować?

Jeśli zastanawiasz się, jakiej wielkości sztabki złota kupić – przyjrzyj się swoim oszczędnościom i na ich podstawie oceń swoje możliwości. Nie warto jednak przeznaczać na tę inwestycję wszystkich swoich zasobów, a jedynie ich część. W naszej mennicy znajdziesz sztabki złota 500 g, które dla wielu okazać się mogą najbezpieczniejszym wyborem, tym bardziej przy pierwszych tego typu inwestycjach. Sztabka ta wykonana jest z próby 999, 9, co oznacza, że w 99,9% składa się z czystego złota. Każda sztuka zawiera numer seryjny wraz z akredytacją, która gwarantuje jakość wykonania oraz czystość złota użytego do produkcji tej sztabki. Kupując złoto w Mennicy Inwestorów, masz pewność, że pochodzi ono z pewnego i bezpiecznego źródła.

Sztabki złota 500 g – gdzie i jak przechowywać złoto w dużych ilościach?

Jeśli masz w posiadaniu kilka lub kilkanaście sztabek złota 500 g, spokojnie możesz przechowywać je w domu lub jego obrębie. Warto jednak zadbać o to, aby miejsce ich składowania było znane tylko Tobie lub najbliższym Ci osobom, które darzysz zaufaniem oraz, aby dostęp do niego nie był zbyt łatwy, tak aby nie natknął się na Twoje oszczędności żaden potencjalny złodziej. Specjalnie przygotowane i oznaczone miejsce w ogródku może okazać się świetnym pomysłem. Jeśli jednak masz lub planujesz posiadać znacznie większe ilości złota, najbezpieczniejszym wyborem będzie skrytka depozytowa w banku.

Sztabki złota 500 g – gdzie bezpiecznie kupować złoto?

Sztabki złota 500 g, jak i inne ich wielkości to spora inwestycja, która wymaga profesjonalnego podejścia i obsługi, a także pewnego miejsca zakupu, które znajdziesz w Mennicy Inwestorów. U nas uzyskasz fachową pomoc w wyborze towaru oraz jego zakupie. Dla nas nie ma głupich pytań, dlatego chętnie odpowiemy także na wszelkie Twoje zapytania lub wątpliwości, jakie nieść może ze sobą tak konkretna inwestycja. W naszej ofercie znajdziesz zarówno złoto o wielkości od 1/10 do 1 uncji, które sprzedajemy w formie złotych monet, jak i sztabki w wielkości od 1 g do 1 kg. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium