bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Złote monety 1/10 uncji

Złote monety 1/10 uncji – bezpieczna lokata środków

Czy kupione dziś złote monety 1/10 uncji w przeciągu najbliższych lat zwielokrotnią swoją wartość? Szczerze mówiąc, w przeciwieństwie do wielu sprzedawców nie chcemy w tym zakresie składać żadnych zapewnień. Nikt z nas nie posiada zdolności wróżbiarskich, więc nie przepowiadamy przyszłości przy użyciu kart tarota czy kryształowej kuli. Warto jednak skupić się na faktach i zwrócić uwagę na to, że złoto jest od wieków cenionym surowcem. Kurs złota jest stabilny w przeciwieństwie do kursu walut. Dużo mniej odbijają się na nim światowe kryzysy geopolityczne, gospodarcze czy chociażby takie wydarzenia jak pandemia i spowodowane nią lockdowny. Złoto trzyma swój kurs, niezależnie od inflacji dlatego inwestycja w królewski kruszec jest zawsze dobrym zabezpieczeniem naszych środków finansowych. Ponadto każda z oferowanych monet jest dziełem sztuki numizmatycznej – zapraszamy do zapoznania się z kategorią monet złotych o wadze 1/10 uncji.

Złota moneta 1/10 uncji – jak nie dać się oszukać?

Jak nie dać się oszukać przy zakupie złota nie będąc złotnikiem? Jedyną pewną opcją jest zakup złotych monet u certyfikowanego sprzedawcy. Do monety kupionej w takim punkcie powinien być wystawiony certyfikat oryginalności kruszcu. Każdy nasz klient otrzymuje taki certyfikat wraz z zakupioną monetą – zawartość złota można zweryfikować, sprawdzając monetę u niezależnego złotnika. Każda złota moneta 1/10 uncji zakupiona w naszej mennicy zawiera nie mniej, nie więcej a dokładnie 1/10 uncji złota. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy uczciwość i zadowolenie klienta – zakup w naszym sklepie to bezpieczna wymiana środków finansowych na królewski kruszec.

Monety złote 1/10 uncji – gramatura

Uncja to jednostka wagi stosowana przede wszystkim w krajach anglosaskich oraz w handlu metalami szlachetnymi. Jedna uncja trojańska (zwana także jubilerską), która jest stosowana przy monetach to 31,1 grama, dlatego monety złote 1/10 uncji mają w sobie ok 3,11g grama czystego złota.

Złota moneta 1/10 uncji – jak ją przechowywać?

Gdzie trzymać złote monety? Jak przechowywać złoto w domu? To pytania, które często słyszymy od naszych klientów. Postanowiliśmy więc na nie odpowiedzieć. Złoto najlepiej przechowywać w bezpiecznym miejscu. Takie miejsce to na przykład skrytka bankowa. Warto jednak nadmienić, że wybór tej opcji wiąże się z obniżeniem wartości takiej inwestycji ze względu na koszt wynajmu takiej skrytki (kilkaset złotych rocznie). Alternatywą może być przechowywanie monet w sejfie, który zamontujemy w ukrytym miejscu w domu. Uczulamy, aby nie informować o naszym zakupie osób postronnych – wśród nich może znaleźć się ktoś, kogo zbyt zainteresują nasze złote monety. O zakupie i miejscu przechowywania monet warto poinformować jedynie najbardziej zaufane osoby. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań związanych z zakupem bądź przechowywaniem monet – zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium