bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

 

Sztabki złota

Oryginalne sztabki złota

Jak potwierdzić oryginalność sztabki złota? Po pierwsze złoto inwestycyjne kupujemy zawsze w sprawdzonym i zaufanym miejscu cieszącym się dobrą opinią – takim jak Mennica Inwestorów. Po drugie takie sztabki złota powinny być zawsze dostarczone z certyfikatem świadczącym o ich gramaturze i miejscu produkcji. Po trzecie, każda oryginalna sztabka złota musi mieć przydzielony indywidualny numer seryjny. Oryginalność sztabki złota warto także zweryfikować u niezależnego złotnika – jesteśmy pewni oryginalności oferowanego złota inwestycyjnego, dlatego szczerze zachęcamy do takiej weryfikacji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą – wszystkie sztabki złota prezentujemy właśnie w tej kategorii!

Sztabka złota dla początkującego inwestora

Sztabka złota o gramaturze 1-10 g to produkt stworzony z myślą o osobach, które chcą postawić pierwsze kroki w świecie inwestycji w złoty kruszec. Taka sztabka może także być doskonałym prezentem na komunię lub 18-urodziny. Alternatywą może być także zakup złotej monety – je również oferujemy w Mennicy Inwestorów.

Sztabka złota czy twarda waluta – co jest lepszą inwestycją?

Zakup złota inwestycyjnego czy euro, dolarów a może franków? – co lepiej uchroni moje środki finansowe przed utratą wartości? To jedno z częściej zadawanych pytań w dobie niepewnej sytuacji geopolitycznej i szalejącej inflacji. Odpowiedź na nie jest prosta – jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu środków finansowych, to zakup złota inwestycyjnego jest najlepszym rozwiązaniem. Złoto inwestycyjne trzyma swoją wartość – jest o wiele odporniejsze na zawirowania rynkowe, niż którakolwiek waluta. Dlatego sztabka złota zawsze stabilniej trzyma swoją wartość, niż złotówka, dolar czy euro. Ewentualne zmiany kursu na niekorzyść inwestora nie są tak gwałtowne i nagłe, jak ma to miejsce w przypadku kursów walut. Inwestor ma więc więcej czasu na podjęcie decyzji o ewentualnej odsprzedaży posiadanej sztabki. Warto jednak podkreślić, że kurs złota na przestrzeni wieków notuje stabilny, stały wzrost.

Kogo poinformować o zakupie sztabki złota?

Dla wielu młodych inwestorów zakup pierwszej sztabki złota jest dużym wydarzeniem i z tego też powodu często o takim zakupie informowane są osoby, które nigdy nie powinny o nim wiedzieć. Dlatego w tym miejscu ostrzegamy naszych klientów – o zakupie sztabki złota najlepiej poinformować wyłącznie najbardziej zaufaną osobę. Złoto najlepiej przechowywać w miejscu sekretnym i niedostępnym dla osób trzecich. Ze swojej strony możemy zapewnić, że jako Mennica Inwestorów gwarantujemy pełną dyskrecję przy zakupie. Jesteśmy pewnym partnerem, który dba o prywatność nabywców oferowanych sztabek, dlatego zapraszamy do bezpiecznych zakupów złota inwestycyjnego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium