bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Sztabki złota dzielone 100g

Czym są sztabki złota dzielone 100 g?

Chcesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności? Zainwestuj swoje aktywa finansowe w bezpiecznym produkcie, jakim jest złoto. Jedną z naszych propozycji jest lokata swojego kapitału w 100 gramowych dzielonych sztabkach złota – co to takiego? Sztabki złota dzielone 100 g to jedna duża sztabka złota o wadze 100 gramów, jednak podzielona na sto jednakowych części po 1 gramie. Dzięki takiej formie masz możliwość przechowywania swojego złota na wiele sposobów – w oryginalnej, niepołamanej wersji, jako złota płyta o wymiarach 74 × 105 × 0,85 mm lub podzielić ją na mniejsze, najbardziej dogodne dla Ciebie sztabki np. pojedynczo, w dłuższych sztabkach po 10 czy w innym wygodnym dla Ciebie formacie. Złoto to doskonała lokata oszczędności, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną Mennica Inwestorów, gdzie poza bezpiecznym zakupem złota można zyskać także masę cennej wiedzy przydatnej nie tylko w procesie zakupu.

Sztabki złota dzielone 100 g – czy to dobra i stabilna lokata kapitału?

Przez inflację nieodpowiednio ulokowane pieniądze tracą na swojej wartości, co idealnie widać na tym przykładzie – Twoje oszczędności wynoszą 100 tysięcy złotych, zakładając, że inflacja jest na poziomie 10%, oznacza to, że w skali roku z Twoich 100 tysięcy zostanie Ci raptem 90 tysięcy. Warto więc do swoich oszczędności podchodzić z głową. Jeśli Twoje aktywa finansowe, wciąż tracą przez niestabilny rynek i szalejącą inflację, warto pomyśleć o ich odpowiednim ulokowaniu. Inwestowanie w duże sztabki złota to jedno ze stabilniejszych sposobów ulokowania swojego dorobku, gdyż pomimo tymczasowych niewielkich spadków, kurs złotego cały czas rośnie. W marcu 2014 roku 1 uncja warta była 4000 złotych, dane na październik 2023 wynoszą już 8200 złotych, co świadczy o ponad dwukrotnym zysku w perspektywie niespełna 10 lat. Dzięki zainwestowaniu w sztabki złota dzielone 100 g masz pewność co do stałości swoich oszczędności, a nawet ich pomnożeniu

Jak bezpiecznie przechowywać sztabki złota dzielone 100 g?

Jest wiele sposobów na przechowywanie złota, tak samo, jak i na przechowywanie pieniędzy. Sztabki złota identycznie jak pieniądze przechowywać można w banku, jednak nie na standardowym koncie, a w skrytce bankowej. W owym depozycie przetrzymywać można swoje wszelkie dobra materialne czy inne niezwykle wartościowe przedmioty. Warto mieć jednak na uwadze, że korzystanie z takiej skrytki swoje kosztuje. Jak w darmowy sposób przechowywać sztabki złota dzielone 100 g? Oczywiście można trzymać je w domu, warto jednak w tym celu znaleźć niezwykle bezpieczne i dyskretne miejsce, aby w razie włamania, były nieuchwytne dla włamywacza. Sprawdź naszą stronę i przekonaj się, jak bezpieczną lokatą oszczędności jest złoto. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium