bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem danych osobowych jest MENNICA INWESTORÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa, Polska wpisana do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie  XIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0001056293, kapitał zakładowy w pełni opłacony 100.000,00 zł, NIP 7011162974, REGON 526315601, tel. kontaktowy +48 451 511 122, adres e-mail kontakt@mennicainwestorow.pl


Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu wykonania umowy sprzedaży zamówionego towaru. 
Dane osobowe nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania. 

Podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zgodnie z którym przetwarzanie jest zgodne z prawem w przypadku gdy jest to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. 

Odbiorcami Państwa danych osobowych jest podmiot zewnętrzny prowadzący księgowość, banki i inni operatorzy płatności pośredniczący w procesie płatności, firma hostingowa utrzymująca na swoich serwerach sklep internetowy oraz firmy kurierskie dostarczające zamówiony towar. 

Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przez przepisy Ustawy o Rachunkowości oraz przepisy Ustawy Ordynacja Podatkowa. 

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 

Informujemy, że mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa. 

Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy, ponieważ wiąże się z obowiązkiem dostarczenia towaru, a także wystawienia faktury obejmującej imię, nazwisko, adres, numer NIP. Dodatkowo, Państwa konto w naszym sklepie zawiera Państwa adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium