bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Sztabki złota 1kg

Sztabka Złota 1KG Sztabka Złota 1KG
Cena:

308 285,65 zł

szt.
zobacz więcej

Zakup sztabki złota 1 kg – czy to dobra inwestycja?

Każda inwestycja wiąże się z określonym ryzykiem, dlatego ze względu na uczciwość i szacunek do naszych klientów, nie mamy zamiaru w tym miejscu nikogo przekonywać o tym, czy warto obecnie lokować środki finansowe w złocie. Zwróćmy jednak uwagę na fakty – na przestrzeni lat złoto stale zyskuje na wartości. Wydarzenia geopolityczne na świecie, kryzysy gospodarcze czy szybująca inflacja mają znikome odzwierciedlenie w kursie złotego kruszcu, czego z kolei nie można powiedzieć o walutach. Dlatego ulokowanie kapitału w złocie, może zabezpieczyć jego wartość – warto jednak mieć na uwadze, że tak jak już wspomnieliśmy, każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem, dotyczy to niestety również zakupu sztabki złota 1 kg. Dodamy również, że nigdy nie powinno się lokować wszystkich środków finansowych w jednym produkcie inwestycyjnym, a sama inwestycja powinna być starannie przemyślana. W Mennicy Inwestorów znajdziesz również monety i sztabki o innej gramaturze – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sztabki złota 1 kg z certyfikatem

Jako Mennica Inwestorów oferujemy produkty inwestycyjne z metali szlachetnych. W tej kategorii prezentujemy sztabki złota 1 kg. Ich oryginalność jest potwierdzona unikalnym numerem seryjnym oraz certyfikatem wystawionym przez mennicę, która wyprodukowała dane sztabki złota.

Jak sprawdzić oryginalność sztabki złota 1 kg?

Zakup jakiejkolwiek ilości złota zawsze wiąże się pewną inwestycją – nic więc dziwnego, że osoby lokujące środki w królewskim kruszcu chcą potwierdzić, że faktycznie nabywają produkty inwestycyjne ze złota. W jaki sposób zweryfikować prawdziwość kupionego złota – po pierwsze produkty inwestycyjne z metali szlachetnych kupuj wyłącznie w pewnym miejscu, czyli na przykład w Mennicy Inwestorów. Po drugie, zwróć uwagę na zgodność numeru seryjnego na sztabce, z numerem seryjnym na certyfikacie. Po trzecie, nikt nie zweryfikuje lepiej oryginalności sztabki złota, niż złotnik. Dlatego polecamy kupione sztabki złota 1 kg poddać weryfikacji w dowolnym, niezależnym zakładzie złotniczym.

Gdzie najlepiej przechowywać sztabki złota 1 kg?

Sztabki złota 1 kg to niezwykle wartościowe produkty inwestycyjne – nie warto więc o ich zakupie informować nikogo oprócz najbardziej zaufanej osoby. W jakim miejscu najlepiej je przechowywać? Dwa najpopularniejsze rozwiązania to złożenie sztabek w skrytce bankowej, lub tez przechowywanie ich w domowym sejfie. Jeżeli zdecydujesz się na drugie z wymienionych rozwiązań, to koniecznie pamiętaj, że sejf nie powinien znajdować się w ogólnodostępnym miejscu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z zakupem i przechowywaniem złota zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium