bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy w oddziale w Warszawie

infoliniaInfolinia pod numerem: +48 451 511 122

skupProwadzimy skup

Katowice - w tym mieście nie ma jeszcze oddziału Mennicy Inwestorów. Nic straconego! Mamy dla Ciebie kod rabatowy na darmową dostawę w całej Polsce. Kod działa na cały asortyment w Mennicy inwestorów od kwoty 1000 do 10000 zł.

Aby skorzystać ze zniżki, wpisz w koszyku przy zakupie kod rabatowy "Katowice"

Złoto Katowice

 

Mennica Inwestorów - złoto Katowice

Nasze wyjątkowe złote monety i sztabki złota są doskonałym wyborem zarówno dla miłośników numizmatyki, jak i inwestorów tych zaawansowanych oraz początkujących, poszukujących pewnych i bezpiecznych aktywów. Każda moneta w naszej ofercie łączy w sobie wartość historyczną, materialną oraz numizmatyczną, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Wiadomo, że każdy ma indywidualne upodobania i preferencje, dlatego w naszej ofercie dostępna jest szeroka gama wzorów. Wszystko po to, aby każdy klient mógł znaleźć monetę, która podbije jego serce od pierwszego wejrzenia. Złoto Katowice - zapraszamy!

Pewność inwestycji - złoto Katowice

Jeśli chcesz ulokować swoje oszczędności w bezpieczny sposób przed gwałtownymi wahaniami wartości, zainwestuj w pewne źródło, takie jak zakup złotych monet lub sztabek. Wybierz mniejszy kapitał, inwestując w na przykład złote monety historyczne o niższym nominale, dostępne w naszej Mennicy Inwestorów. Katowice złoto - w ofercie znajdziesz międzynarodowo uznane monety inwestycyjne o wartości jednego lub czterech dukatów (czworaków), które wyprodukowane są przez Mennicę Austriacką. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Żurawiej 6/12 w Warszawie. 

Złoto Katowice - dostępna gramatura

Uncja jest jednostką, której używają głównie kraje anglosaskie do pomiaru masy lub objętości płynów. Szczególnie używa się jej w przypadku handlu metalami szlachetnymi. W kontekście złota stosuje się uncję trojańską, gdzie 1 uncja złota wynosi 31,1035 g, różniącą się od międzynarodowej uncji (28,35 g). Przed inwestycją w złoto Katowice warto znać tę różnicę. Mennica Inwestorów oferuje autentyczne i certyfikowane produkty, a doświadczeni specjaliści pomogą Ci wybrać najlepszy dla Ciebie produkt. Gwarantujemy - nie wyjdziesz na tym stratnie! 

Długoletnia inwestycja - złoto Katowice

Inwestowanie w złote monety i złote sztabki to stabilna opcja na przyszłość. Katowice - złoto, jako surowiec utrzymujący swoją wartość przez lata, stanowi pewne doskonałe i bezpieczne ulokowanie kapitału. Nawet w trudnych momentach gospodarczych, gdy inne aktywa tracą na wartości, ze złotem jest odwrotnie - zyskuje. W obecnych dynamicznych warunkach na świecie, reagujących na zmiany ekonomiczne i polityczne, zakup złotych monet o przeróżnej wadze jest istotną opcją. Inwestorzy decydując się na tę formę inwestycji, zyskują możliwość elastycznego zarządzania swoim portfelem inwestycyjnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium